ТОВ "Білоцерківський механічний завод"  це реалізація повного спектру ремонтно-механічних робіт

Білоцерківський механічний завод (БЦМЗ) -Реалізація всього спектра ремонтно-механічних робіт

Завдяки сучасному обладнанню та впровадженню нових технологій Білоцерківський механічний завод не тільки виробляє стандартизовані деталі, але і втілює в життя індивідуальні проекти замовників. На підприємстві функціонує власне Інженерний підрозділ, відділ ОТК і лабораторіясертифікації. Маючи в своєму розпорядженні необхідної виробничою базою, ми допомагаємо нашим замовникам реалізовувати їх ідеї від креслення і розробки технології - до виготовлення необхідної деталі.

Білоцерківський механічний завод - стабільне сучасне підприємство, створене в 1971-му році для забезпечення необхідної технологічним оснащенням заводів гумотехнічної і азбестотехнічної промисловості. За більш ніж сорокарічну історію свого існування підприємство значно розширило сферу діяльності і вийшло на новий якісний рівень виробництва.

Також Білоцерківський механічний завод виконує термічну і механічну обробку і виливок виробів з кольорових і чорних металів. Багаторічний досвід роботи в цьому напрямку, наявність сучасного обладнання та кваліфікованих кадрів дозволяє нам виконувати широкий спектр робіт з металообробки з дотриманням високих якісних параметрів.

Замовляючи випуск деталей на Білоцерківському механічному заводі, ви можете бути впевнені, що всі вироби будуть виконані в повній відповідності з галузевими стандартами і технологічними нормами. Контроль якості випущених виробів і проведених на підприємстві робіт здійснюється системою управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Не дарма продукція заводу користується попитом як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Ми завжди відкриті для двостороннього діалогу з потенційними замовниками та партнерами, яким готові запропонувати індивідуальний підхід і гнучку цінову політику.

 

 

Вакансії

Компанія