ТОВ "Білоцерківський механічний завод"  це реалізація повного спектру ремонтно-механічних робіт

Механічні роботи

Токарні роботи

Стругання і фрезерування

Токарні (ЧПУ) роботи

Виготовлення деталей на токарних автоматах з ЧПУ. Оброблювані діаметри- до 650мм, довжина-до 3500мм. Обробляємо: чорні і кольорові метали, сплави, капролон, фторопласт і т.п. Ми готові виконати для Вас токарні роботи практично будь-якої складності, виготовити типові вироби, токарні роботи на замовлення по кресленнях.

Стругання і фрезерування плит: шириною-до 1250 мм., довжиною-до 4200 мм.Фрезерні (ЧПУ) роботи

Основні фрезерні роботи здійснюємо на обробних центрах і верстатах з ЧПУ, також на універсальних фрезерних верстатах. Обробляємо як метали і їх сплави, так і неметалеві матеріали. Ми готові виконати фрезерні роботи практично будь-якої складності, виготовити типові вироби, фрезерні роботи на замовлення по кресленнях. Максимальний розмір оброблюваної деталі 250Х800Х400мм.

Слюсарні роботи

Свердління

Cлюсарна обробка деталей, слюсарно-складальні роботи, слюсарно-зварювальні роботи, чистова складання вузлів, приладів.

Свердління. У тому числі і на координатно-розточувальних верстатах;

Виробництво пресформ

Виробляємо пресформи для виробництва гумотехнічних виробів: ласти, маски аквалангіста, медичної грілки, велокамери, масажера для ясен, килимків автомобільних для марок "ВАЗ", Lanos і ін., Бризковиків, кільцевих гумових ущільнень, Каблукова і підошовних виробів, техпластин, діелектричних килимків, барабани типу БВУ, ФЖ і ін., секційні вулканізаційні барабани, складальні барабани. Пресформи для виробництва азбестотехнічних виробів: гальмівної колодки; накладки зчеплення; фрикційних кілець.

Ливарні форми для виробництва полімерних виробів. Штампи (наприклад, для вирубки медичних пробок, арматури для вирубки гальмівних колодок і т.д.).

Технологічне оснащення (від простих деталей до складних складальних вузлів і агрегатів): для виготовлення клинових ременів, для збірки автопокришок, профільні плити.

Нестандартне обладнання по кресленнях замовника

Шліфувальні роботи

Гальванічна обробка

- Плоска: шириною-до 600мм.,

Довжиною-до 2000 мм.

- Кругла: діаметром-до 560 мм.,

Довжиною-до 4000 мм.

Даний метод дозволять захистити деталь фізико-хімічним шляхом. Крім захисту від корозії, може також захищати від впливу агресивних середовищ (кислот, лугів), високих або низьких температур, їдких речовин, а також сприяє підвищенню зносостійкості і твердості вироби. Завдяки цим властивостям, гальванічна обробка набула широкого поширення в авіабудуванні, автомобілебудуванні, ювелірній справі, радіотехніці і в багатьох інших сферах і галузях.

Зубонарізні, зубодовбальні роботи

Якщо Ви бажаєте замовити виготовлення зубчастих коліс з нержавіючої сталі або кольорових металів, то, звернувшись до нас, отримаєте якісні послуги за оптимальними розцінками. Зуборізні роботи включають дві основні операції: нарізування конічних шестерень і черв'ячних передач (глобоїдних зацеплений, шліцьових з'єднань, шевронних зацеплений і т.д.), а також нарізування зубчастих коліс. Можуть бути виготовлені прямозубиє або косозубиє зубчасті колеса, вони виконуються як з зовнішнім, так і з внутрішнім зачепленням.

Вакансії

Компанія